ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ                   КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
39200, Полтавська обл., м. Кобеляки, вул. Батиря,6 Середа, 21.11.2018, 17:55
Меню сайту
Категорії розділу
Гарантії держави щодо виконання судових рішень [2]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » ІНШІ ПИТАННЯ » Гарантії держави щодо виконання судових рішень

Пред’явлення до виконання рішення суду, виконання якого гарантується державою

Постановою Кабінету Міністрів України  від 3 вересня 2014 р. № 440  затверджено Порядок погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою.

Цей Порядок визначає механізм обліку виконавчих документів та судових рішень,  що набрали законної сили, боржниками за якими є:

       державний орган;

       державні підприємство, установа, організація (далі - державне підприємство);

       юридична особа, примусова реалізація майна якої забороняється відповідно до законодавства (далі - юридична особа).

Відповідно до зазначеного Порядку  особа, на користь чи в інтересах якої ухвалено рішення суду або видано виконавчий документ, або її представник може звернутися до управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській області та подати такі документи:

- заяву про виконання рішення із зазначенням реквізитів банківського рахунка, на який слід перерахувати кошти, або даних для перерахування коштів у готівковій формі через банки або підприємства поштового зв'язку, якщо зазначений рахунок відсутній (форма заяви додається);

- оригінал (дублікат) виконавчого документа або рішення суду (належним чином завірену його копію). Копія рішення суду обов’язково повинна містити відмітку про те, що рішення набрало законної сили;

- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу державної податкової служби і мають відмітку у паспорті або до паспорта яких внесені дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків);

- копію паспорта громадянина України

Зазначені документи можуть бути подані заявником особисто до Головного управління юстиції або направлені поштою.

У разі, якщо документи подаються представником, його повноваження повинні бути оформлені відповідно до вимог чинного законодавства.

Якщо судом змінено спосіб і порядок виконання рішення, до виконавчого документа або рішення суду заявник додає відповідну ухвалу суду про зміну способу і порядку виконання рішення.

У випадку коли заявником подані не всі зазначені документи або ці документи не відповідають вимогам законодавства, відповідальна особа надсилає заявнику повідомлення про необхідність усунути виявлені недоліки. У цьому разі питання про прийняття рішення для обліку вирішується після приведення документів у відповідність до законодавства.

Повідомлення про прийняття рішення до обліку надсилається заявнику не пізніше п’ятнадцяти робочих днів з дня надходження рішення до органу державної виконавчої служби.

У повідомленні зазначається черга задоволення вимог заявників, до якої включено рішення.

Рішення повертається заявнику у разі, якщо перевіркою даних Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень встановлено, що воно виконано в повному обсязі. У цьому випадку подані документи направляються заявнику рекомендованою кореспонденцією з відповідною довідкою з Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень.

Прийняті для обліку рішення вносяться до Реєстру рішень, виконання яких гарантується державою.

З приводу питань стосовно оформлення документів, що будуть подаватись на виконання та початку роботи щодо внесення даних до Реєстру можливо звертатись за адресою: м. Полтава, вул. Тевелєва, 13, тел. (0532) 67-84-06.

 

 

Начальник ВДВС

Кобеляцького РУЮ

Полтавської області                                                                                    О. В. Кобель

Категорія: Гарантії держави щодо виконання судових рішень | Додав: OVK (29.11.2014)
Переглядів: 227
Всього коментарів: 0