ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ                   КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
39200, Полтавська обл., м. Кобеляки, вул. Батиря,6 Середа, 21.11.2018, 16:32
Меню сайту
Категорії розділу
Відновлення матеріалів виконавчого провадження [1]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ » Відновлення матеріалів виконавчого провадження

Відновлення втраченого виконавчого провадження або матеріалів виконавчого провадження

Наказом Міністерства юстиції України від 29.11.2014 № 1970/5№246/7 внесено зміни до Інструкції з організації примусового виконання рішень, зокрема її доповнено   розділом XIV «Відновлення втраченого виконавчого провадження або матеріалів виконавчого провадження».

Згідно положень вказаного розділу відновленню підлягають:

втрачене виконавче провадження або його матеріали;

знищене виконавче провадження у разі постановлення Європейським судом з прав людини рішення, відповідно до якого держава зобов’язана виконати рішення національного суду.

Відновлення виконавчого провадження здійснюється за заявою сторони виконавчого провадження або з ініціативи державного виконавця.

У заяві повинно бути зазначено, про відновлення якого саме виконавчого провадження просить сторона виконавчого провадження, реквізити виконавчого документа, сторони виконавчого провадження, їх місце проживання чи місцезнаходження (у разі наявності вказаної інформації у сторони виконавчого провадження), обставини втрати матеріалів виконавчого провадження, поновлення яких саме документів сторона вважає необхідним, для якої мети необхідне їх поновлення.

До зазначеної заяви можуть додаватися документи або їх копії, що збереглися у сторони виконавчого провадження, навіть якщо вони не посвідчені в установленому порядку.

Державний виконавець за власною ініціативою чи за заявою сторін, а також самі сторони можуть звернутися до суду або іншого органу (посадової особи), які видали виконавчий документ, за видачею дубліката виконавчого документа.

Не пізніше наступного робочого дня з дня надходження дубліката виконавчого документа державний виконавець виносить постанову про відновлення втраченого (знищеного) виконавчого провадження і не пізніше наступного дня надсилає її стягувачеві та боржникові.

У разі відновлення виконавчого провадження за ініціативою державного виконавця він у постанові роз’яснює сторонам право надати документи виконавчого провадження, їх копії, інші документи або відомості, що стосуються втраченого виконавчого провадження.

Для відновлення виконавчого провадження чи його матеріалів державний виконавець використовує відомості Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень про винесені постанови та інші документи виконавчого провадження, інформацію та документи, одержані ним, у тому числі від сторін виконавчого провадження.

Відновлене виконавче провадження підлягає виконанню у порядку, встановленому Законом України «Про виконавче провадження».

 

Начальник ВДВС

Кобеляцького РУЮ

Полтавської області                                                                          О.В. Кобель

Категорія: Відновлення матеріалів виконавчого провадження | Додав: OVK (12.12.2014)
Переглядів: 329
Всього коментарів: 0